بخارشوی

دستگاه بخارشوی

دستگاه بخارشوی

تگاه بخارشوی صنعتی قابلیت استفاده همزمان دو نفر از بخار خشک و بخار تر میتواند موتورشویی با بخارخشک و صفرشویی با بخار تر را بصورت همزمان انجام دهد. این قابلیت باعث شده است این دستگاه بخارشور صنعتی برای کارواش بسیار مثمرثمر بوده و محبوبیت زیادی به دست آورد.

از زمان ریختن آب داخل دستگاه 5 تا 7 دقیقه طول میکشد تا بخار تولید شود.
پرتاب بخار با فشار 10 بار و دمایی بین 160 تا 200 درجه سانتیگراد میتواند سطوحی که دسترسی به آنها سخت و در گذشته غیر قابل دسترس بوده است را به راحتی تمیز کند.

خروجی بخار تر و بخار خشک آن بصورت مجزا است به گونه ایی که برای شستن سطوح روغنی و جاهایی که نباید آب نفوذ کند (مانند موتور ماشین) از بخار خشک و برای شستن سایر مکانها می توان از بخار تر _بصورت مجزا و همزمان_ استفاده کرد.

از دیگر قابلیتهای این دستگاه بخار شور میتوان به داشتن سوپاپ ایمنی، شیرتنظیم فشار بخار، متعادل کننده فشار، گان ماشه دار اشاره کرد.

دستگاه بخارشوی صنعتی یک دستگاه بخار شور سه فاز تماما ایتالیایی است که در ترکیه مونتاژ میشود. موتور و پمپ و حتی گان (تفنگی) ایتالیایی باعث کاهش چشمگیری در هزینه های احتمالی استهلاک این دستگاه در دراز مدت میشود.

این دستگاه بخارشور برای صفرشویی و موتورشویی ماشین، نظافت مبلمان، فرش و موکت، پارکینگ، آشپزخانه های صنعتی، هتلها، استخر، مجسمه های یزرگ، مراکز خرید، تجهیزات و دستگاه های صنعتی و…. بسیار مناسب و کارآمد است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *